21 listopada w Brzegu Dolnym odbyła się wyjątkowa uroczystość Złotych Godów, podczas której trzy pary małżeńskie świętowały 50-lecie swojego wspólnego życia. To piękny jubileusz, który stanowi dowód na trwałość miłości i wspólnych wartości przez pół wieku.
Ceremonię prowadzili Ireneusz Fura, Burmistrz Brzegu Dolnego, oraz Gabriela Gutowska, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Jubilatom towarzyszyli bliscy, którzy mogli wspólnie dzielić radość tego wyjątkowego dnia.
W uznaniu długoletniego pożycia małżeńskiego, Burmistrz Brzegu Dolnego uhonorował każdą z par Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Tego dnia medale otrzymali:
Anna i Zbigniew Kozyra
Krystyna i Edward Strzałkowscy
Marianna i Mieczysław Rycek
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze