Reklama

Złote Gody w Brzegu Dolnym – trzy pary świętowały 50 lat wspólnego życia

26/11/2025 20:44

21 listopada w Brzegu Dolnym odbyła się wyjątkowa uroczystość Złotych Godów, podczas której trzy pary małżeńskie świętowały 50-lecie swojego wspólnego życia. To piękny jubileusz, który stanowi dowód na trwałość miłości i wspólnych wartości przez pół wieku.

Ceremonię prowadzili Ireneusz Fura, Burmistrz Brzegu Dolnego, oraz Gabriela Gutowska, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Jubilatom towarzyszyli bliscy, którzy mogli wspólnie dzielić radość tego wyjątkowego dnia.

W uznaniu długoletniego pożycia małżeńskiego, Burmistrz Brzegu Dolnego uhonorował każdą z par Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Tego dnia medale otrzymali:

  • Anna i Zbigniew Kozyra

  • Krystyna i Edward Strzałkowscy

  • Marianna i Mieczysław Rycek

    Reklama

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości