Reklama

Zmarła dolnobrzeska nauczycielka Karolina Jaworska

28/01/2025 12:32

Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku Karolina Jaworska zwróciła się o pomoc w walce z nowotworem. Dziś dotarły do nas tragiczne informacje o jej przegranej walce ...

- Jestem jedną z Was. Jestem kobietą. Jestem nauczycielką. Jestem dolnobrzeżanką. Jestem dobrym człowiekiem, który chce żyć, być pomocnym, robić to, co kocham - pracować z dziećmi i spełniać moje małe prywatne marzenia. - tak pisała o sobie Karolina Jaworska, prosząc o wsparcie. 

Pani Karolina urodziła się w Brzegu Dolnym. Tutaj skończyła szkołę podstawową, gimnazjum i liceum. Tutaj też pracowała w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2. 

Bliskim Karoliny Jaworskiej składamy wyrazy głębokiego współczucia. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości