24/08/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
W Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury odbyła się dynamiczna impreza: Piknik NGO. Lokalne organizacje zapewniły animacje, warsztaty oraz pokazy sportowe. Grochówka przyciągnęła smakoszy, a nowa oferta zajęć DOK-u na sezon kulturalny zainteresowała uczestników. W Bezpiecznym miasteczku działała Policja, OSP i ratownicy medyczni, ucząc zasad bezpieczeństwa. Wieczorem zgromadzeni mogli delektować się magicznym koncertem Pauliny Jeżewskiej, a później bawić się na dyskotece do białego rana z DJ-em Zarzyckim. Mimo kapryśnej aury, Pożegnanie Wakacji w Brzegu Dolnym okazało się pełne atrakcji.