02/10/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Galeria zdjęć pełna uśmiechniętych osób oddających krew podczas akcji zorganizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu. Krew jest darem, który tylko my możemy przekazać drugiemu człowiekowi. Zapraszamy na kolejną akcję u Kościuszkowców - 26.11.2025. Dziękujemy wolontariuszkom z klasy I Technik Logistyk oraz organizatorkom - Iza Michońska i Anna Chmura. Jak powiedział Alan Alexander Milne: Dzień bez przyjaciela to jak dzbanek, w którym nie ma ani kropli miodu.