Reklama

Ciekawi Was skąd ten miód? I ten dzban? W Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki nie było Kubusia Puchatka, ale 23 września 2025 roku zawitali do nas dawcy krwi, którzy napełnili nasze serca nadzieją, że w ludziach jest ogrom dobra i chęci do bezinteresownej pomocy! To był dzień pełen przyjaciół, dzięki którym zebraliśmy ponad 13 litrów krwi!

- Dziękujemy Wam z całego serca!!! Nasz dzban był pełen miodu ;-). Na akcję zorganizowaną we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu przybyło 39 osób, ale niestety nie wszyscy mogli oddać krew. Krew jest darem, który tylko my możemy przekazać drugiemu człowiekowi.  Zapraszamy już dziś na kolejną akcję u „Kościuszkowców” – 26.11.2025 rok.  Pomagajmy razem! Bo tylko w nas nadzieja dla chorych, którzy czekają na pomoc. Dziękujemy Amelii, Oli, Nikoli i Zuzannie, wolontariuszkom z klasy I Technik Logistyk za pomoc w przeprowadzeniu akcji. - Organizatorki Iza Michońska i Anna Chmura.

 „Dzień bez przyjaciela to jak dzbanek,

Reklama

w którym nie ma ani kropli miodu.” 

Alan Alexander Milne

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości