Ciekawi Was skąd ten miód? I ten dzban? W Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki nie było Kubusia Puchatka, ale 23 września 2025 roku zawitali do nas dawcy krwi, którzy napełnili nasze serca nadzieją, że w ludziach jest ogrom dobra i chęci do bezinteresownej pomocy! To był dzień pełen przyjaciół, dzięki którym zebraliśmy ponad 13 litrów krwi!
- Dziękujemy Wam z całego serca!!! Nasz dzban był pełen miodu ;-). Na akcję zorganizowaną we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu przybyło 39 osób, ale niestety nie wszyscy mogli oddać krew. Krew jest darem, który tylko my możemy przekazać drugiemu człowiekowi. Zapraszamy już dziś na kolejną akcję u „Kościuszkowców” – 26.11.2025 rok. Pomagajmy razem! Bo tylko w nas nadzieja dla chorych, którzy czekają na pomoc. Dziękujemy Amelii, Oli, Nikoli i Zuzannie, wolontariuszkom z klasy I Technik Logistyk za pomoc w przeprowadzeniu akcji. - Organizatorki Iza Michońska i Anna Chmura.
„Dzień bez przyjaciela to jak dzbanek,
w którym nie ma ani kropli miodu.”
Alan Alexander Milne
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze