Reklama

22-latek przekroczył prędkość i stracił prawo jazdy

25/08/2022 10:27

Policjanci wołowskiej drogówki nie ustają w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W trakcie wykonywanych pomiarów prędkości funkcjonariusze ujawnili nieodpowiedzialnego kierowcę, który przekroczył w terenie zabudowanym dozwoloną prędkość aż o 57 km/h.

Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wołowie, w trakcie pomiarów prędkości pojazdów w miejscowości Wodnica, zatrzymali do kontroli nieodpowiedzialnego kierowcę, który poruszał się swoim samochodem z prędkością 107 km/h w obszarze zabudowanym.

22- letni mieszkaniec powiatu polkowickiego odmówił przyjęcia nałożonego na niego mandatu karnego w wysokości 1500 zł, wobec czego w jego sprawie zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Wołowie. To nie koniec jego problemów- mężczyźnie już w trakcie interwencji zostało zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Reklama

Pomimo prowadzonych od wielu lat kontroli prędkości w Wodnicy, wciąż znajdują się kierowcy, którzy za nic mają ograniczenia. Kierowcy powinni się spodziewać dalszych kontroli w tym miejscu, gdzie wielu z nich zapomina zdjąć nogę z gazu - mówi Tomasz Nowak z wołowskiej policji.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości