Ta sprawa nie przysporzy szkole renomy. Wyniki egzaminu zawodowego, który przeprowadzono na początku roku w wołowskim Zespole Szkół Zawodowych zbadała komisja egzaminacyjna oraz kuratorium oświaty i... skierowały sprawę do prokuratury. Uczniowie musieli zdawać go jeszcze raz, bo najprawdopodobniej ich prace zostały sfałszowane.
W szkole przy ul. Spacerowej na początku roku 24 uczniów pisało egzamin zawodowy. Powtórzyć go musiało aż 18 z nich. Jak zapewnia dyrektor placówki - Henryka Przybyłowicz, egzamin odbywał się prawidłowo, wszystko było zabezpieczone, dlatego nie wie, jak to się stało, że komisja egzaminacyjna z Wrocławia miała uwagi.
Komentarze