W Technikum im. T. Kościuszki w Wołowie ul. T. Kościuszki 27 odbyła się AKCJA KRWIODAWSTWA przeprowadzona we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof dr hab. Tadeusza Dorobisza we W ocławiu.
[video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/02/video-1519212600.mp4"][/video]
Komentarze