Reklama

Akcja sadzenia drzewek

09/05/2018 18:35
Akcja sadzenia drzewek Nasadzono nowe drzewka i krzewy w Uskorze Wielkim. Mieszkańcy wioski składają serdecznie podziękowania Nadleśniczemu Marcinowi Majewskiemu z Nadleśnictwa Oborniki Śląskie, za sadzonki, Panu Mariuszowi Budzianowskiemu za przygotowanie terenu oraz wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w prace.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości