Do Redakcji został dziś wysłany przez Czytelnika film z akcji ratowników medycznych. Karetka interweniowała pod jednym z dolnobrzeskich bloków. Mamy nadzieję, że akcja była udana i wszyscy są cali i zdrowi. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/07/video-1563547226.mp4"][/video]
Komentarze