Reklama

Bakteria w szpitalu! Oddział wewnętrzny zamknięty dla odwiedzających!

24/05/2018 17:05

Bakteria w szpitalu w Wołowie

Oddział wewnętrzny w Wołowie został zamknięty dla odwiedzających. Dyrekcja Powiatowego centrum Medycznego wraz z lekarzami podjęła decyzję o zamknięciu oddziału chorób wewnętrznych dla odwiedzających. Jeden z pacjentów zaraził się bakterią, która powoduje biegunki. - Dostaliśmy tę informacje ze szpitala, potwierdza Krystyna Fesz - Chlebowska, dyrektor Sanepidu w Wołowie. - Oddział ma być zamknięty aż do odwołania.

Więcej informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości