Oddział wewnętrzny w Wołowie został zamknięty dla odwiedzających.
Dyrekcja Powiatowego centrum Medycznego wraz z lekarzami podjęła decyzję o zamknięciu oddziału chorób wewnętrznych dla odwiedzających. Jeden z pacjentów zaraził się bakterią, która powoduje biegunki. - Dostaliśmy tę informacje ze szpitala, potwierdza Krystyna Fesz - Chlebowska, dyrektor Sanepidu w Wołowie. - Oddział ma być zamknięty aż do odwołania.
Komentarze