Reklama

Będą podwyżki dla pracowników!

20/04/2018 18:49
 Przychodnia na plusie Dyrektor Elżbieta Magda i księgowa Jadwiga Rodzewicz z Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wińsku przedłożyły sprawozdanie finansowe placówki. Przychód ogółem wyniósł 2 mln 285 tys. zł. Zysk wyniósł 385 tys. zł i zostanie przeznaczony na zakup sprzętu. Zatrudnionych w placówce jest 21 osób, z czego 17 osób na umowy o pracę. O lipca nastąpi podwyżka wynagrodzeń dla pracowników. Musimy zwiększyć wynagrodzenia o 10 % - wyjaśniał księgowa.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości