Reklama

"Boję się, że sąsiad nas spali" - Do kogo mają zwrócić sie o pomoc?

05/04/2018 20:41
"Boję się, że sąsiad nas spali" Na ul. Naborowskiej w Brzegu Dolnym wybuchł pożar. - Zapaliła się część domu sąsiada. - Na dole mieszka moja teściowa, 76- letnia kobieta, o której życie się obawiamy - opowiada pani Maria. - Żyjemy w ciągłych strachu. Sąsiad jest trudny, nie mamy z nim kontaktu. Wszystko pewnie toczyłoby się tak dalej, gdyby nie fakt, że zaprószył ogień - opowiada pani Maria, która jest wystraszona ostatnimi wydarzeniami. Przypomnijmy, dwa tygodnie temu przy ul. Naborowskiej w Brzegu Dolnym zapalił się dom. Interweniowali strażacy. Zgłoszenie dostali od mieszkańca, który szedł chodnikiem. Zobaczył, że z domu wydostaje się dym. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce rozpoczęli akcje ratowniczą. Na szczęście ich szybka reakcja zapobiegła tragedii. W mieszkaniu nie było właściciela, ale pod nim mieszka starsza 76- letnia kobieta, która mogła spłonąć. - Przeżyliśmy szok - opowiada jej synowa. - Mama mieszka sama, ma 76- lat, ma problemy z poruszaniem się. Nie byłaby w stanie uciec. A gdyby pożar wybuchł w nocy, nie miałaby żadnych szans.

Więcej informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl

       
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości