Reklama

Brąz dla dolnobrzeskich siatkarek

05/09/2023 20:14

Młodziczki MKS-u Rokity Brzeg Dolny zajęły trzecie miejsce w pucharze Dolnośląskiej Akademii Siatkówki DZPS.

W turnieju rywalizowało 15 zespołów. W sobotę w meczach o wyjście z grupy dolnobrzeskie siatkarki pokonały UMKS Volley Głogów i KPS Chełmiec Wałbrzych II. W niedzielę zwyciężyły z zespołem MKS-u MOS-u Wrocław, uległy drużynom KPS-u Chełmca Wałbrzych i AZS-u AWF-u Wrocław, a w meczu o trzecie miejsce pokonały siatkarki MKS-u Polonii Świdnica.

Klasyfikacja medalowa turnieju:

1.  KPS Chełmiec Wałbrzych

2. AZS AWF Wrocław

3. MKS Rokita Brzeg Dolny

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości