Młodziczki MKS-u Rokity Brzeg Dolny zajęły trzecie miejsce w pucharze Dolnośląskiej Akademii Siatkówki DZPS.
W turnieju rywalizowało 15 zespołów. W sobotę w meczach o wyjście z grupy dolnobrzeskie siatkarki pokonały UMKS Volley Głogów i KPS Chełmiec Wałbrzych II. W niedzielę zwyciężyły z zespołem MKS-u MOS-u Wrocław, uległy drużynom KPS-u Chełmca Wałbrzych i AZS-u AWF-u Wrocław, a w meczu o trzecie miejsce pokonały siatkarki MKS-u Polonii Świdnica.
Klasyfikacja medalowa turnieju:
1. KPS Chełmiec Wałbrzych
2. AZS AWF Wrocław
3. MKS Rokita Brzeg Dolny
źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze