Za nami faza ligowa Halowej Ligi Trójek! Po jedenastu kolejkach mistrzami rundy zasadniczej została ekipa Misiaków z 10 zwycięstwami na koncie i 30 punktami w tabeli. Tę samą ilość punktów zgarnęli zawodnicy Przy Dobrym na Pajpa, ale o pierwszym miejscu w tabeli zadecydował mecz bezpośredni. Runda ligowa pokazała, że największe emocje fazy play-off będą w meczach najlepszej czwórki, która na przestrzeni 11 meczów znacznie odjechała punktowo reszcie stawki.
Nie oznacza to jednak, że w dolnej części tabeli nie było ciekawie. Zdecydowanie na wyróżnienie zasługuje postawa Lisów, którzy pomimo nieudanego rozpoczęcia rozgrywek, w ostatnich tygodniach zaczęli solidnie puntkować. Ostatecznie meldują się w najlepszej ósemce, co pozwala im powalczyć o finały.
Finał rozgrywek rozegramy 16.05 na hali przy ulicy Panieńskiej, na który już serdecznie zapraszamy wszystkich fanów siatkówki!

Wołowskie drużyny koszykarskie w nowym sezonie DALK
Bardzo dobrze w Dolnośląskiej Amatorskiej Lidze Koszykówki radzą sobie wołowskie drużyny. OXY Wołów w II. Lidze a także Lobos Paminos w Lidze Junior U-19. Lobos Paminos, pomimo porażki w ostatnim tygodniu nadal utrzymują się w górnej części tabeli z 2 zwycięstwami i jedną przegraną na koncie.
Na szóstej pozycji po trzech meczach znajdują się zawodnicy OXY Wołów, którzy w poprzednim sezonie awansowali do II. Ligi. Jedno zwycięstwo i dwie porażki to może nie jest najlepszy bilans, ale każdy mecz to walka do samego końca. Ostatni mecz przeciwko Pogoart, zakończył się na styk 59-61. Szkoda bo punkty byłyby szalenie istotne. Już 11.04 zespół OXY Wołów zmierzy się z drużyną AMA Profil, która szoruje po dnie tabeli.
Materiał promocyjny Gminy Wołów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze