Reklama

Siatkarskie emocje w Wołowie! The Generaci triumfują w turnieju drużyn mieszanych

14/05/2026 14:31

W minioną niedzielę wołowska hala sportowa stała się areną zaciętej rywalizacji pod siatką. Przez cały dzień dziesięć zespołów walczyło o miano najlepszej ekipy Wołowskiego Turnieju Siatkówki Drużyn Mieszanych. Po emocjonującym finale puchar wznieśli zawodnicy drużyny The Generaci.

Turniej przyciągnął dziesięć ekip, które w pierwszej fazie zawodów zostały podzielone na dwie grupy. Mecze rozgrywane systemem grupowym wyłoniły półfinałistów, którzy stoczyli decydujące boje o wejście do ścisłego finału. Wielki finał dostarczył kibicom mnóstwo emocji. Naprzeciw siebie stanęły ekipy The Generaci oraz Nietykalni. Lepsi okazali się ci pierwsi, pokonując rywali 2:0. Zwycięzcy od początku turnieju prezentowali fenomenalną dyspozycję, którą potwierdzili w najważniejszym meczu dnia.

Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna Wyautowani, a tuż za podium, na czwartym miejscu, zmagania zakończyły Wściekłe Karły. Organizatorzy oraz obserwatorzy byli zgodni co do wyboru najlepszego zawodnika zawodów. Tytuł MVP i miano najlepszego zawodnika powędrowało do Igora Szydełko. To właśnie jego kapitalna postawa i skuteczność poprowadziły The Generatów do ostatecznego triumfu.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości