Reklama

Zaniedbane place zabaw! Mieszkańcy pytają dlaczego.

31/08/2018 17:04
Brudne place zabaw. Mieszkańcy pytają dlaczego? Na prośbę mieszkańców ulicy Topolowej interweniowaliśmy w sprawie placu zabaw. Te został posprzątany, ale okazało się, że na terenie gminy inne wymagają również interwencji. Mieszkańcy sami wskazali te zaniedbane i niebezpieczne dla dzieci. Plac zabaw przy ul. Topolowej  był zaniedbany, rosły na nim chwasty, osty, co sprawiało, że zabawa nie była możliwa przez dzieci. Po naszej interwencji plac został oczyszczony. Efekt pokazaliśmy na filmiku na naszej stronie facebookowej. Pod filmem mieszkańcy komentowali i wskazali kolejne do posprzątania. Oto komentarze naszych czytelników: "Na Polnej na Starówce MASAKRA przy DOK tak samo jak zawsze dzieci ze Starówki gorszy sort" - Jadwiga K. "Plac na Warzyniu koło fontanny wymaga naprawy ogrodzenia przy piaskownicy. Ponadto zamek od bramki wejściowej jest uszkodzony i nie można zamknąć. Tak to super" - Damian M. "Nie ma co wyliczać a wszystkie wymagają przeglądnięcia i odnowić lub oczyścić i naprawić jest lato więc wiadomo że dzieciaki korzystają i nic nie jest wieczne"- Bogu K. "Naprawdę robią coś na pokaz a później mają wszystko gdzieś i tak jest ze wszystkim. W naszym mieście nie w pl jest firma która raz w miesiącu sprząta place zabaw w okolicach a raz w miesiącu panowie z młotkami przychodzą i sprawdzają stany huśtawek karuzeli itp. Tak powinno to wyglądać wszędzie. To dla bezpieczeństwa naszych dzieci" - Magdalena M. "Plac zabaw w Radeczu woła o pomstę do nieba. Wszystko zaniedbane, zniszczone i oblegane przez pijaczków zamiast dzieci. Wstyd" - Anna P. Jak pokazują powyższe komentarze na placach zabaw jest wiele do zrobienia.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości