Reklama

Było ślisko. Osobówka uderzyła w tira (video)

25/10/2017 09:48
Śliska nawierzchnia często jest powodem wypadków na naszych drogach. Tak było w ostatnią niedzielę, kiedy na zakręcie w drodze do zakładów PCC Rokita w Brzegu Dolnym zderzył się osobowy ford i tir. Jeden z kierowców trafił do szpitala we Wrocławiu. Poniżej znajdziecie video z miejsca zdarzenia. O okolicznościach wypadku i innych kraksach na naszych drogach przeczytacie w aktualnym wydaniu Kuriera. Według statystyk policyjnych, opady deszczu były trzecią przyczyną wypadków drogowych w 2016 roku.  
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości