Aktor gościł dzisiaj w Brzegu Dolnym na uroczystych obchodach święta Publicznego Gimnazjum nr 1 oraz patrona szkoły, Jana Pawła II.
Udało nam się namówić Cezarego Żaka, żeby pozdrowił wszystkich Czytelników naszego tygodnika. W kolejnych wydaniach Kuriera Gmin przeczytacie też rozmowę z aktorem.