KS Rokita 1946 w Brzegu Dolnym zaprasza na turniej charytatywny.
Będzie to już czwarta edycja Charytatywnego Turnieju Gwiazd „Wspólnie możemy więcej”. Wydarzenie zaplanowano na 30 grudnia na godz. 17 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu Dolnym.
W tym roku uczestnicy turnieju pomogą Wiktorkowi Żuchorze i Kasi Ryszce.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze