Reklama

Chcą podwyżek. Po 650 zł dla każdego - Spór zbiorowy w spółce medycznej

12/03/2018 19:30
Spór zbiorowy w spółce medycznej Chcą podwyżek. Po 650 zł dla każdego Od grudnia ubiegłego roku prawnicy rtg, fizjoterapii i laboratorium żądają podwyżek. Głos zabrali na sesji powiatu, gdzie przewodnicząca związku odczytała żądania personelu. Wspólnicy: Powiat, Brzeg Dolny, Wołów i Wińsko nie wyrazili swojego stanowiska. Związku zawodowe weszły w spór zbiorowy z PCM. O tym co się obecnie dzieje w spółce i jakie są szanse na rozwiązanie konfliktu, pytamy prezes spółki Ilonę Zmarlak. - Kurier Gmin: Na jakim etapie jest sprawa z podwyżkami dla personelu fizykoterapii i laboratorium? Czy jest spór zbiorowy Ilona Zmarlak, prezes PCM: - Związek zawodowy zrzeszający pracowników rtg, laboratorium, fizjoterapii i rehabilitacji wszedł w spór zbiorowy z Powiatowym Centrum Medycznym. Zarząd spółki spotkał się z przedstawicielami związku. Aktualnie jesteśmy na etapie wyłonienia niezależnego mediatora sporu. - Jakich podwyżek żądają pracownicy, ile to jest średnio na 1 pracownika? - Pracownicy związku zawodowego zażądali podwyższenia wynagrodzenia o... Dalszą część artykułu znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości