Reklama

Chciał rzucić się na tory!

12/08/2018 20:22
Chciał rzucić się na tory W środku nocy zgłoszono zaginięcie. Policjanci, dzięki szybko podjętym działaniom, odnaleźli mężczyznę zanim spełnił groźby o popełnieniu samobójstwa.

32-letni mężczyzna po kłótni z żoną wyszedł z domu, mówiąc jej, że idzie na torowisko popełnić samobójstwo. Ta poinformowała o tym policję. Funkcjonariusze razem ze strażakami rozpoczęli poszukiwania.  - 31 lipca, tuż po godzinie 3, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wołowie odebrał zgłoszenie od zmartwionej kobiety - przekazuje Marzena Pawlik, oficer prasowy KPP w Wołowie. - Zgłaszająca powiedziała, że jej mąż wyszedł z domu po kłótni i powiadomił ją telefonicznie, że idzie na torowisko. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze, którzy dokładnie zaczęli sprawdzać miejsce zamieszkania mężczyzny, okoliczne tereny i pobliskie rejony kolejowe.

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl/news/kurier-gmin

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości