Reklama

Chciał spalić blok z mieszkańcami!

25/07/2018 16:04
Podpalacz mieszkań zatrzymany

Chciał spalić blok z mieszkańcami

Mężczyzna, który podpalił mieszkanie w bloku przy ul. Młodzieżowej został zatrzymany przez policje. Trafił na dwa miesiące do aresztu. Czy mieszkańcy bloku przy ul. Młodzieżowej odetchną z ulgą? O pożarze mieszkania na osiedlu Warzyń w Brzegu Dolnym pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Mieszkańcy z przerażeniem opowiadali jak boją się mężczyzny, którego podejrzewają o celowe wzniecanie ognia. Strażacy po przeszukaniu ugaszonego pożaru, znaleźli w mieszkaniu butelki z łatwopalną cieczą. Policja zatrzymała podejrzanego o podpalenia. Mężczyznę podejrzewa się, że w ubiegłym tygodniu podpalił mieszkanie przy ul. Młodzieżowej w Brzegu Dolnym. jak się dowiedzieliśmy próbował też podpalić dom w Starym Dworze. - Mężczyzna został aresztowany decyzją sądu na dwa miesiące - potwierdza prokurator Kamiński z prokuratury rejonowej w Wołowie. - Zostanie poddany badaniom psychiatrycznym. Podpalaczem okazał się... Więcej informacji w najnowszym wydaniu Kurier Gmin oraz na eprasa.pl  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości