Chciał zabić kolegów nożem - Ma postawione zarzuty Spotkanie trzech mężczyzn skończyło się bójką. Jeden z nich napadł na kolegów z nożem. Grozi mu paragraf usiłowania zabójstwa. Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło, w sobotę, około godziny 18, w Brzegu Dolnym, przy ul. 1 Maja. W jednym z mieszkań spotkało się trzech mężczyzn. Nagle jeden z nich rzucił się na kolegów z nożem raniąc ich. Jeden z zaatakowanych z ciężkimi obrażeniami... Więcej informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl
Komentarze