Reklama

Chciała zmienić tożsamość, aby uciec od wyroku

23/01/2018 23:04
Obecnie, aby wyrobić nowy dowód osobisty potrzebujemy wypełnić specjalny wniosek i złożyć go ze zdjęciem do urzędu gminy - niezależnie od miejsca zameldowania. Tak też zrobiła kobieta, która próbowała wyrobić sobie nowy, nieprawdziwy dowód osobisty. Kobieta złożyła wniosek o nowy dowód osobisty w dolnobrzeskim urzędzie. Ostatnio wiele osób w pośpiechu wymienia swoje dowody na nowe co mogło uśpić czujność urzędniczki przyjmującej wniosek. 36-letnia kobieta podała we wniosku nieprawdziwe dane, ale i tak zgłosiła się po odbiór dowodu. Chcesz wiedzieć więcej ... ? Ciąg dalszy artykułu na eprasa.pl oraz w najnowszym wydaniu Kuriera Gmin
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości