Reklama

Chcieli ukraść auto! - Brzeg Dolny

28/03/2018 20:12
Chcieli ukraść auto W nocy z 20 na 21 marca nieznani sprawcy włamali się do VW Tourana uszkadzając zamek w drzwiach i wyrywając stacyjkę. W środę o 5 rano właściciel auta zdziwił się, gdy zastał tylko lekko przymknięte drzwi swojego samochodu. Początkowo myślał, że może ktoś chciał coś zabrać ze środka, ale wszystko było na miejscu: ładowarka, GPS, płyty CD. Po chwili zauważył, że otwarty jest panel od bezpieczników, a stacyjka rozwalona i wystają z niej druty. Od razu zawiadomił policję, która przyjechała na miejsce zdarzenia. Sytuacja miała miejsce na parkingu przy ulicy Małopolskiej 17 w Brzegu Dolnym, tuż pod oknami bloku. Nikt nic nie widział ani nie słyszał - mówi właściciel auta. - To nie jest pierwsze takie zdarzenie z tego miejsca. Parking jest nieoświetlony, nie ma monitoringu. Jakiś czas temu doszło tu do wycięcia katalizatora w aucie, skradziono także rower. Monitoring jest zazwyczaj sprawą wspólnoty mieszkaniowej, ale prawidłowe oświetlenie zadaniem gminy. Mieszkańcy, wystraszeni sprawą zamierzają walczyć o lampy na parkingu.  

Więcej informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości