Reklama

Ciemności w Pełczynie

06/09/2018 13:25
Ciemności w Pełczynie Mieszkańcy Pełczyna skarżą się od dłuższego czasu na wadliwe oświetlenie przy ich blokach mieszkalnych. Panują tam egipskie ciemności. - Niektórzy wracają późnymi porami z pracy i brodzą w ciemnościach - mówi mieszkanka wsi. Dla mieszkańców to spory problem. Nie czują się bezpiecznie po zmroku. Tym bardziej, że brak oświetlenia niektórzy traktują jak zachętę do wybryków. Ze sprawą zgłosiliśmy się do Jacka Włoska, wiceburmistrza gminy Wołów. Problem nie był mu znany. Jednak obiecał interweniować w tej sprawie. - Jeszcze nie doszły do mnie żadne...

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl/news/kurier-gmin

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości