Reklama

Czarny piątek - Strajk kobiet!

23/03/2018 12:48
Dziś kobiety z całej Polski kolejny raz zjednoczyły się pod sztandarem walki przeciwko zaostrzaniu przepisów antyaborcyjnych. Miejscem głównej manifestacji jest Warszawa, a samo wydarzenie zorganizowano pod nazwą "Jedziemy na Warszawę" umieszczonym na Facebooku. Dlaczego i o co walczymy? Kobietom stara się ograniczyć wiele elementarnych praw, pozbawiając możliwości samodecydowania m.in. za sprawą projektu "Zatrzymać aborcję" pozytywnie zaopiniowanego podczas posiedzenia Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Dyskusje na tematy aborcyjne i anty-aborcyjne objęły również nasz powiat za sprawą umieszczenia kontrowersyjnych treści przed kościołami na os. Warzyń i w Rynku. Wywołało to nie małą "wrzawę" wśród lokalnej społeczności.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości