Reklama

Czy gmina Wołów zajmie się sprzedażą węgla?

24/10/2022 09:40

Urzędnicy odpowiedzieli na pytania mieszkańców.

- Jako gmina jesteśmy gotowi do realizacji tego przedsięwzięcia – zapewniają urzędnicy, podkreślając, że czekają na rozwiązania prawne w tej kwestii, które będą procedowane przez Senat RP. - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie, które będzie zajmować się dystrybucją węgla, kontaktowało się również w tej sprawie ze spółkami skarbu państwa, jednak do dziś brak jest jednoznacznej deklaracji skąd oraz jakiego rodzaju węgiel zostanie nam przyznany.

Wspólnie z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej urząd uruchomił ankietę dotyczącą zapotrzebowania na węgiel. Ma ona odpowiedzieć na pytanie, ilu mieszkańców będzie zainteresowanych kupnem węgla od gminy. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości