Reklama

Diamentowe i Złote Gody wołowskich małżeństw

15/12/2023 21:03

Uroczystość odbyła się w wołowskim ratuszu.

Cztery pary uroczyście świętowały jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego.

Diamentowe Gody obchodzili Państwo:

Irena i Antoni Podbudccy

Złote Gody obchodzili Państwo:

- Barbara i Bernard Szparkowscy

- Teresa i Zenon Piszczykowie

- Janina i Mirosław Szymczykowie

- Podczas uroczystości wręczyłem Jubilatom medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, stanowiące wyróżnienie Prezydenta RP - informuje burmistrz Dariusz Chmura. - Gratuluje wszystkim Parom i życzę kolejnych lat życia w szczęściu oraz zdrowiu.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości