Uroczystość odbyła się w wołowskim ratuszu.
Cztery pary uroczyście świętowały jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego.
Diamentowe Gody obchodzili Państwo:
Irena i Antoni Podbudccy
Złote Gody obchodzili Państwo:
- Barbara i Bernard Szparkowscy
- Teresa i Zenon Piszczykowie
- Janina i Mirosław Szymczykowie
- Podczas uroczystości wręczyłem Jubilatom medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, stanowiące wyróżnienie Prezydenta RP - informuje burmistrz Dariusz Chmura. - Gratuluje wszystkim Parom i życzę kolejnych lat życia w szczęściu oraz zdrowiu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze