Ważne święto znane jako Międzynarodowy Dzień Kobiet, to najlepszy moment w roku, aby docenić obecność wszystkich pań. Jak co roku, uroczystość ta została szumnie uczczona w sołectwach Gminy Wołów.
Na spotkaniach wzięli udział przedstawiciele Gminy Wołów, którzy życzyli Paniom wszystkiego co najlepsze i nieschodzącego z twarzy uśmiechu przez cały rok.
Warto wspomnieć, iż w całej Gminie Wołów, która obejmuje 37 sołectwa, aż 21 sołtysów to sołtyski, które doskonale sobie radzą jako administratorki życia wiejskiego. Jesteśmy bardzo dumni z naszych Pań i życzymy wielu sukcesów.
#aktywnesołectwa
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze