Reklama

Dolnobrzescy uczniowie pożegnali rok szkolny [ZDJĘCIA]

23/06/2023 18:21

We wszystkich szkołach w Brzegu Dolnym odbyły się dzisiaj uroczyste apele. Uczniowie otrzymali świadectwa, a ci wyróżniający się świadectwa z paskiem.

Dzisiaj rozpoczęły się wakacje. Zanim jednak uczniowie udali się na zasłużony odpoczynek, pożegnali szkolne mury, odbierając świadectwa z czerwonym paskiem i podziękowania za swoją całoroczną pracę. Te ostatnie trafiły również do nauczycieli z dolnobrzeskich szkół. 

 

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości