We wszystkich szkołach w Brzegu Dolnym odbyły się dzisiaj uroczyste apele. Uczniowie otrzymali świadectwa, a ci wyróżniający się świadectwa z paskiem.
Dzisiaj rozpoczęły się wakacje. Zanim jednak uczniowie udali się na zasłużony odpoczynek, pożegnali szkolne mury, odbierając świadectwa z czerwonym paskiem i podziękowania za swoją całoroczną pracę. Te ostatnie trafiły również do nauczycieli z dolnobrzeskich szkół.
źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze