Drużyna chłopców w piłce nożnej halowej z Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu Dolnym po raz drugi z rzędu została mistrzem powiatu!
W rozegranym wczoraj turnieju w dolnobrzeskiej hali odniosła komplet 4 zwycięstw! Bilans bramkowy 18:2!
Wyniki:
OSSOLIŃCZYK- ZSS Wołów 4:2 (M.Tkaczyk 2, Woś 2)
OSSOLIŃCZYK- ZSZ Brzeg Dolny 3:0 (M.Tkaczyk 2, Woś 1)
OSSOLIŃCZYK- Technikum Wołów 1:0 (Pytlak)
OSSOLIŃCZYK- ZSZ Wołów 10:0 (Danill 3, Woś 3, Kawalec 2, Gruś 1, Kutzmann 1)
W turnieju oprócz strzelców bramek grali: Chyziński (br), Ł.Tkaczyk (kpt), Nestorowski
Trener; Piotr Bolkowski
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze