Reklama

Drużyna z Ossolińczyka po raz drugi mistrzem powiatu

17/11/2023 08:54

Drużyna chłopców w piłce nożnej halowej z Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu Dolnym po raz drugi z rzędu została mistrzem powiatu!

W rozegranym wczoraj  turnieju w dolnobrzeskiej hali odniosła komplet 4 zwycięstw! Bilans bramkowy 18:2!

Wyniki:

OSSOLIŃCZYK- ZSS Wołów 4:2 (M.Tkaczyk 2, Woś 2)

OSSOLIŃCZYK- ZSZ Brzeg Dolny 3:0 (M.Tkaczyk 2, Woś 1)

OSSOLIŃCZYK- Technikum Wołów 1:0 (Pytlak)

OSSOLIŃCZYK- ZSZ Wołów 10:0 (Danill 3, Woś 3, Kawalec 2, Gruś 1, Kutzmann 1)

W turnieju oprócz strzelców bramek grali: Chyziński (br), Ł.Tkaczyk (kpt), Nestorowski

Trener; Piotr Bolkowski

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości