Nasza Czytelniczka prosi o pomoc! Publikujemy jej apel.
-Dzisiaj między 13 a 14 została okradziona starsza pani w Lubiążu przy ulicy Wojska Polskiego - pisze pani Agnieszka Prus. - To nie był już pierwszy raz, kiedy dwie kobiety wpakowały jej się do domu. Chciały założyć na nią koc, ale starsza kobieta ze strachu nie stawiała oporu. Ukradły jej pieniądze, a przy dzisiejszych cenach i wysokości emerytury wiadomo, że każda złotówka na wagę złota.
- Jeśli ktoś przejeżdżał między szkołą a rozwidleniem na ulicę ogrodową i św. Jadwigi w tych właśnie godzinach i ma zamontowaną kamerkę samochodową, to bardzo proszę o wiadomość prywatną - apeluje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze