Reklama

Dyskutowali z młodzieżą o potrzebach powiatu

12/12/2022 18:34

Burmistrz Wołowa Dariusz Chmura podzielił się swoimi spostrzeżeniami po spotkaniu z wołowską młodzieżą.

- Dziś miałem okazję wziąć udział w konferencji na temat "Potrzeb Powiatu Wołowskiego" zorganizowanej w Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wołowie. Podczas konferencji poruszonych zostało wiele tematów ważnych zarówno dla młodzieży, jak i zaproszonych na spotkanie seniorów - napisał burmistrz w mediach społecznościowych. - Rozmawialiśmy m.in. na temat komunikacji, poprawy jakości dróg powiatowych i ich zimowego utrzymania, służby zdrowia, a także potrzeb młodzieży i ich zainteresowań. Współpraca z młodzieżą jest wyjątkowa, a jako były nauczyciel LO w Wołowie cieszę się z każdego spotkania z uczniami w tym niezwykłym miejscu. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości