Z okazji zbliżającego się Dnia Seniora dzieci biorące udział w zajęciach artystycznych odwiedziły Dom Seniora w Wińsku.
- Dziewczynki oraz chłopiec zaśpiewały piosenki i powiedziały przepiękny wiersz. Zarówno u seniorów, jak i naszych podopiecznych pojawiły się łzy wzruszenia - informuje Gminny Ośrodek Kultury w Wińsku. - Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie. Mamy nadzieję na więcej odwiedzin oraz życzymy przede wszystkich zdrowia oraz nieznikającego uśmiechu z twarzy.

źródło: GOK Wińsk
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze