Składam podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i uświetnienia tegorocznych Dożynek Gminnych w Brzegu Dolnym. Dzięki zaangażowaniu wielu osób i instytucji, udało się wspólnie stworzyć prawdziwe święto tradycji.
|
Serdeczne podziękowania wszystkim rolnikom, sołtysom, radom sołeckim oraz stowarzyszeniom za ogromny wkład w przygotowanie wieńców, dekoracji oraz barwnego korowodu, które przyczyniły się do stworzenia wyjątkowej oprawy i niezwykłej atmosfery tegorocznych dożynek. Szczególne wyrazy wdzięczności kieruję do Starostów Dożynkowych, którzy w tak godny sposób reprezentowali naszą tradycję. Reklama
Ogromne podziękowania i wyrazy uznania należą się pracownikom Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury, Zakładu Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Brzegu Dolnym, członkom Harcerskiej Organizacji Wychowawczo-Patriotycznej "Cichociemni", którzy włożyli wiele serca i wysiłku w organizację tego wydarzenia. Najmocniej dziękuję wszystkim Mieszkańcom Gminy i Gościom, którzy swoją obecnością sprawili, że to święto było jeszcze bardziej wyjątkowe. Wasza obecność i wkład w tworzenie tej pięknej tradycji są dla mnie ogromną radością i zaszczytem. Reklama
Ireneusz Fura, Burmistrz Brzegu Dolnego |
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze