Reklama

Dzielnicowy rozmawiał z uczniami z Godzięcina o bezpieczeństwie

25/06/2022 09:44

Policjanci dolnobrzeskiego komisariatu przygotowują kolejnych uczniów do bezpiecznego spędzenia wakacji. W związku z tym w ramach działań profilaktycznych w Szkole Podstawowej w Godzięcinie przeprowadzono pogadankę na temat bezpieczeństwa w trakcie wakacji.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym spotkał się z przedszkolakami i uczniami klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Godzięcinie. Podczas spotkania poruszano tematy szeroko pojętego bezpieczeństwa podczas spędzania wakacji, czyli wypoczynku nad wodą, bezpieczeństwa podczas podróży, a także podczas pobytu w miejscu zamieszkania. Dzieci chętnie uczestniczyły w rozmowie, a dużym zainteresowaniem przedszkolaków cieszyły się przygotowane przez policjantów zabawy mające na celu przypomnienie numerów alarmowych i sposobu przekazywania informacji dyspozytorowi.

Przyswojona przez uczniów wiedza pozwoli im na bezpieczne spędzenie wakacji i powrót do szkoły w nowym roku szkolnym.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości