Policjanci dolnobrzeskiego komisariatu przygotowują kolejnych uczniów do bezpiecznego spędzenia wakacji. W związku z tym w ramach działań profilaktycznych w Szkole Podstawowej w Godzięcinie przeprowadzono pogadankę na temat bezpieczeństwa w trakcie wakacji.
Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym spotkał się z przedszkolakami i uczniami klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Godzięcinie. Podczas spotkania poruszano tematy szeroko pojętego bezpieczeństwa podczas spędzania wakacji, czyli wypoczynku nad wodą, bezpieczeństwa podczas podróży, a także podczas pobytu w miejscu zamieszkania. Dzieci chętnie uczestniczyły w rozmowie, a dużym zainteresowaniem przedszkolaków cieszyły się przygotowane przez policjantów zabawy mające na celu przypomnienie numerów alarmowych i sposobu przekazywania informacji dyspozytorowi.
Przyswojona przez uczniów wiedza pozwoli im na bezpieczne spędzenie wakacji i powrót do szkoły w nowym roku szkolnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze