Reklama

Dzielnicowi spotkali się z sołtysami

19/09/2022 12:03

Obrady Komisji Rozwoju Obszarów Wiejskich Gminy Brzeg Dolny były okazją do rozmów o zagrożeniach na obszarach wiejskich oraz funkcjonowaniu Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

14 września br. dzielnicowy Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym mł. asp. Sebastian Mikos wraz z policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Wołowie uczestniczyli w obradach Komisji Rozwoju Obszarów Wiejskich w Brzegu Dolnym. Tematem przewodnim spotkania było przeciwdziałanie zagrożeniom występującym na terenie dolnobrzeskich sołectw. Przygotowana prezentacja oraz krótkie wystąpienie z pewnością wpłynęło na wzrost świadomości sołtysów w zakresie przeciwdziałania przestępstwom i wykroczeniom popełnianym na ich terenie.

Ważnym elementem spotkania było szkolenie sołtysów z funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Rozmówcy mogli zapoznać się z funkcjonalnościami aplikacji oraz procesem eliminacji zagrożeń. Zainteresowanie przedmiotową problematyką pokazało, że Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa jest skutecznym narzędziem w walce z występującymi zagrożeniami.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości