Policjanci zostali odznaczeni i odebrali nagrody za swoją pracę. Więcej we wtorkowym wydaniu Kuriera Gmin
[video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/07/bb0911b8-0bca-47f2-add8-894befb42183.mp4"][/video]
[video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/07/3b28313c-d075-428d-829e-39e3e74f62a8.mp4"][/video]
[video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/07/1e2e4443-eab5-4264-8170-6ed4bb34859d.mp4"][/video]
Komentarze