Reklama

Gdzie się podziały tamte autobusy ?

23/01/2018 22:57
Jeszcze w październiku pisaliśmy o problemach w korzystaniu z usług PKS-u. Dopiero po naszej interwencji powieszono rozkład jazdy na przystanku, którego brakowało. Co teraz przeszkadza podróżnym? Mieszkańcy znów alarmują, że z naszymi autobusami wcale nie jest lepiej. - W ferie zimowe nie jeżdżą prawie żadne autobusy. Pracujący mieszkańcy z okolicznych wsi Wołowa nie mają jak dojechać do pracy czy lekarza. Nie każdy ma samochód - mówiła w rozmowie telefonicznej mieszkanka naszego powiatu...   Chcesz wiedzieć więcej ...
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości