Reklama

III Bieg w Naturze za nami (foto)

03/10/2017 14:58
Relacja z tegorocznych Dni Leśnika w aktualnym wydaniu Kuriera Gmin. Znajdziecie tam też komentarz biegacza, który jako pierwszy dotarł na metę w III Biegu w Naturze. Poniżej relacja foto z imprezy i pełne wyniki biegu.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości