Reklama

Jam session w piwnicy

15/09/2017 10:00
W następny piątek 22 września o godz. 18.00 w Piwnicy po wołami, odbędzie się wspólne jam session "Muzyką łączymy pokolenia". Jeśli umiesz grać na jakimś instrumencie i masz ochotę pograć przed publiką z innymi muzykami to zapraszamy Cię do Piwnicy pod wołami. Organizatorzy zapewniają dla muzyków: wzmacniacz gitarowy, nagłośnienie wokalu i zestaw perkusyjny. Atrakcją wieczoru będzie występ członków zespołów: Gospel Rock, MARCUS , HARACZ, THE POZYTYW i APOKALIPSA. Dzięki którym,  usłyszymy prawdziwe muzyczne perełki zespołów takich jak: Dżem, The Beatles, Lady Pank, Perfect, Tadeusz Nalepa, Lombard i wiele innych.   Organizatorzy proszą zainteresowane osoby o kontakt - tel. 884 816 191    
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości