Reklama

Jazda po pijaku już się nie opłaca !!!

29/01/2018 22:09
Wołowscy policjanci złapali kolejnego kierowcę pod wpływem, który nie bał się wsiąść do samochodu. - Nie brakuje też amatorów jazdy rowerem na podwójnym gazie - mówi st. sierż. Marzena Pawlik z KPP w Wołowie. Podróżujący samochodem marki Nissan, 56-letni mieszkaniec gminy Wołów został zatrzymany na terenie miasta. Policjanci z wołowskiej drogówki podczas badania alkomatem wykryli, że ten miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zabrano prawo jazdy, samochód odholowano a o jego losie zadecyduje teraz sąd. Policjanci zatrzymali też trzech pijanych rowerzystów. - Każdy z kierujących miał ponad trzy promile w wydychanym powietrzu - mówi st. sierż. Marzena Pawlik z KPP w Wołowie. Wszyscy zostali ukarani mandatami w wysokości 500 zł. Co grozi za kierowanie po "pijaku" Chcesz wiedzieć co grozi za jazdę pod wpływem. Przeczytaj w numerze archiwalnym na eprasa.pl nr4. Styczeń 2018  
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości