Reklama

Jechał przez wieś 112 km na godzinę!

20/03/2018 15:19
Jechał przez wieś 112 km na godzinę! Wołowscy policjanci zatrzymali kierowców, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/ ha. Wszyscy stracili prawa jazdy. Rekordziści pędzili z prędkością ponad 100 km /h Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wołowie na podstawie swoich analiz stanu zagrożenia i zgłoszeń od mieszkańców, rozpoczęli łapanie "piratów drogowych". Od początku marca prowadzili kontrole na terenie m.in. miejscowości: Radecz, Iwno, Boraszyce Wielkie i Mojęcice. W każdej z tych miejscowości policjanci zatrzymali do kontroli kierujących, którzy pomimo znaków ograniczenia prędkości nie zdjęli nogi z gazu. 1 marca kierujący pojazdem BMW jechał przez Radecz z prędkością 108 km/h przy ograniczeniu prędkości do 40 km/h. Następnego dnia w Mojęcicach policjanci zatrzymali kierującego Seatem, który na drodze przy ograniczeniu do 50 km/h jechał z prędkością 112 km/h. Podczas patrolowania miejscowości Iwno, 2 marca wołowscy policjanci zatrzymali kierowcę samochodu osobowego marki Nissan, który przejechał przez miejscowość z prędkością 102 km/h, czyli o 52 km za szybko. Podobną lekkomyślnością wykazał się kierowca Mazdy, który z prędkością większą od obowiązującej o 57 km/h jechał przez miejscowość Boraszyce Wielkie.

Więcej informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości