W kościele św. Karola Boromeusza odbyła się msza św. z okazji jubileuszu 60-lecia święceń kapłańskich ks. Eugeniusza Kuźmika - Dziękuję ks. Kuźmikowi za jego posługę i zaangażowanie w naszej społeczności przez te wszystkie lata. Życzę wiele siły, zdrowia i szczęścia w kolejnych latach jego kapłaństwa - powiedział burmistrz Dariusz Chmura.
Ks. Eugeniusz urodził się 11 lutego 1938 roku w Hłudnie. Święcenia kapłańskie otrzymał 28 czerwca 1964 roku w kościele św. Stanisława i Doroty we Wrocławiu z rąk ks. abp. Bolesława Kominka. Bezpośrednio po święceniach został przydzielony do pracy w parafii w Wilkszynie.
zdjęcie: FB parafii
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze