Reklama

Kiedy będzie można pojechać na Wały?

01/06/2018 12:31

Letnie atrakcje Kiedy będzie można pojechać na Wały?

Wielu mieszkańców gminy nie może doczekać się wypoczynku nad wodą. O otwarcie ośrodka Wały zapytaliśmy dyrektora KHS Rokita Brzeg Dolny, Janusza Malika. Kąpielisko we wsi Wały cieszy się każdego lata, a szczególnie podczas wakacji, sporym zainteresowaniem fanów odpoczynku na łonie natury. W tym roku oficjalne otwarcie ośrodka nastąpi z końcem czerwca, od początku wakacji. Ratownicy będą pracować cały lipiec i sierpień. W tygodniu wstęp na kąpielisko będzie bezpłatny, w weekendy ok. 5 zł, jak w poprzednim sezonie. - Obecnie ośrodek jest już przygotowywany na nadejście fali gości, prowadzone są prace porządkowe i modernizacyjne - przekazuje dyrektor Janusz Malik. Przypomnijmy, że gmina Brzeg Dolny otrzymała w ramach Dolnośląskiego Funduszu Odrzańskiego wsparcie dnia sowie na m. in. doposażenie ośrodka w sprzęt pływający, urządzenia rekreacyjne dla osób aktywnie spędzających czas nad wodą. Nie wiadomo jednak czy wszystko uda się zrealizować przed samym sezonem.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości