Reklama

Kierował z 4 promilami alkoholu!

17/02/2018 21:39
Policjanci wołowskiej drogówki musieli interweniować w gminie Wińsko. 61-letni mieszkaniec powiatu wołowskiego kierował mając 4 promila alkoholu. Stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w słup telekomunikacyjny. Szczęśliwie w wyniku zdarzenia nie ucierpiały żadne osoby. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a pojazd na koszt właściciela zabezpieczono na parkingu strzeżonym.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości