Zawodnicy Miejskiego Klubu Piłkarskiego w Wołowie w ubiegłą niedzielę pokonali na wyjeździe bardzo mocną drużynę MKS Piast Żmigród 2:1 (1:0, 2:1, 2:1). Gratulujemy!
Relacja z meczu ze strony MKP w Wołowie:
"Sparing rozgrywany był w formule 3 x 20 minut.
W pierwszej tercji, po bramce Kacpra Spychały wychodzimy na prowadzenie.
Druga część to wyrównanie gospodarzy i (chwile później), nasza odpowiedź po golu samobójczym rywali.
Ostatnia tercja zakończyła się bez bramek.
Cieszy, że mimo bardzo dużych braków kadrowych spowodowanych głównie chorobami i kontuzjami, udaje nam się wytrzymać tempo i utrzymać prowadzenie. Cały mecz graliśmy w tylko jednym rezerwowym podczas gdy drużyna przeciwna dysponowała dwoma równorzędnymi drużynami, które rotowały się ze sobą co jakiś czas.
Ostatecznie kolejny mecz kończy się naszym zwycięstwem!"
Skład drużyny: M. Cudzich, P. Kotański, A. Lickiewicz, D. Moskal, T. Oczek, K. Spychała, J. Szydełko, T. Baliński, H. Studnicki. M. Szałapata.
Bramki:
K. Spychała
Bramka samobójcza
Fot. MKP Wołów










Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze