Jak poinformował radny Maciej Nejman, członkowie Stowarzyszenia Lubiąż zagospodarowali dzisiaj kolejny, już trzeci, klomb w Lubiążu. Znajduje się on przy wlocie ul. Witosa do Wojska Polskiego. - Bardzo dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój wolny czas i włączyli się w pracę nad poprawą estetyki naszej miejscowości. Szczególne podziękowania dla Bartosza Granata i PGK Wołów za przekazanie geowłókniny i kamieni - pisze radny.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze